Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Латунний випускний фланець
- Латунні робочі колеса
- Латунний вхідний фланець
- Вал із неіржавкої сталі
- Болти, гайки, шайби з неіржавкої сталі
- Ротор із електротехнічної сталі високого класу з антикорозійним покриттям
- Статор із електротехнічної сталі високого класу з антикорозійним покриттям
- Механічне ущільнення зі збільшеним ресурсом
- Захист від перегрівання
- Обмотка статора з міді
- Підшипники зі збільшеним ресурсом
- Оливонаповнений моторний відсік
- Компенсатор теплового розширення
- Корпус із неіржавкої сталі
- Пульт керування із захистом від перевантаження й кнопкою вмикання
- Кабель EPDM 15 м зі штекером
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TEKK HAUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 14.8 кг |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна глибина занурення | 15 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр перекачуваних частинок | 102 |
- Ціна: 7 680 ₴



