Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос занурювальний СВІТЯЗЬ 4QGD1.2-50-0.37 (370Вт, 1.5м3/год)
Свердловинні насоси призначені для подачі чистої (питної) води з скважен і колодязів діаметром від 100мм. Використовуються для водопостачання, створення тиску у водних системах, в системах поливу, в автоматичних системах подачі води.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TEKK HAUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна глибина занурення | 90 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 1.5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Якість води | Чистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр перекачуваних частинок | 102 |
- Ціна: 3 686 ₴
