Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Глибинний насос шнековий Tekk.Haus 4QGD 1,9/10 600W
Сфера застосування Шнековий свердловинний насос 4QGD 1,9/10 600W
Шнековий свердловинний насос TEKK HAUS 4QGD 1,9/10 600W призначений для подавання чистої питної води з великої глибини, наприклад:
- як свердловинний насос для використання в свердловинах або колодязях із мінімальним рекомендованим діаметром 120 мм;
- для постачання садових зрошувальних систем;
- в системах автоматичний
водопостачання;
Шнековий свердловинний насос 4QGD 1,9/10 600W має порівняно малі габарити (висота насоса) за середньої продуктивності та
досить високому напорі, що дає можливість використовувати їх у скважинах и колодязях со стовпом
води от 1,5 м.
Коротка технічна
Характеристика
- Номінальна потужність: 600 W
- Напруга в мережі: 230 V
- Частота: 50 Hz
- Максимальний тиск: 80 m / 10.0 bar
- Максимальна продуктивність: 28 l/min
- Максимальна температура рідини: 35 °C
- Вага: 10.3 kg
- Діаметр насоса: 4 / 102 mm
- Діаметр вихідної патрубки: 1
Двигун
- Заглибний оливна наповнена діаметром: 4
- Статор просочений смолою
- Клас ізоляції обвиток: F
- Ступінь захисту: IP68
- Число обертів: 2850 об/хв
- Торцеве ущільнення з брудозахисним
фільтром
Обмеження Шнековий свердловинний насос 4QGD 1.7/8 600W
- Перекачується рідина: чиста вода без зважених і твердих примесей
- Максимальне вміст механічних
примесей: 20 g/m³ - Максимальне кількість увімкнень год: 20
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TEKK HAUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна глибина занурення | 80 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 1.5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Якість води | Чистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр перекачуваних частинок | 102 |
- Ціна: 3 382 ₴
